KONST / Litografier / Serigrafi 14632182
nr 1463 2182
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, "Marilyn Monroe". Signerad, numrerad 18/35. Bildmått: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:50:21
25/4 20:40:02
25 apr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan